Álláslehetőség a Hungarian Flavours Kft.-nél

A következő pozíciókra keresünk jelenleg embert:

Gépkezelő szakmunkás csomagoló gépek szakszerű kezeléséhez

Feladatok: Mérleges automata csomagológép, magliszteket előállító malom, valamint növényi olaj prés  szakszerű kezelése, beállítása. Kisebb géphibák, elállítódások elhárítása, fóliacserék, átállások, karbantartások elvégzése.

Feltételek: min. 1-3 év gépkezelői tapasztalat és műszaki (műszerész, géplakatos, stb. ) végzettség. Komissiózási és raktárkezelési ismeret előny, de nem feltétel.

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk emailen.

Cégünkről:

A Hungarian Flavours Kft.-t két ember álmodta meg és hozta létre 2007-ben. A kezdetektől egészséges, különleges és frissítő újítások sora jelent meg kínálatunkban. Szemes-termék importőrként váltunk ismertté itthon és a nemzetközi piacon is, de ma már három márka büszke tulajdonosai is vagyunk: Természet Áldása, Pome, Café Rosé. A márkánknak és az általunk forgalmazott illetve csomagolt több mint száz különböző terméknek köszönhetően társaságunknak, egészen különleges dolgot sikerül véghezvinnie: igényeiknek és az ízlésüknek megfelelően minden nap emberek ezrei jutnak ellenőrzött és magas minőségű élelmiszerekhez, frissülnek fel és vállnak egészségesebbé gyümölcsleveink, száraz termékeink fogyasztásával.

  • Budapest 1173 Összekötő utca 1 Mesterek Háza
  • +36 1 951 43 83
  • info@hungarianflavours.com

Iratkozz fel a hírlevelünkre

keyboard_arrow_up